تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات

مراسم جادويي براي ثروتمند شدن ( و يا رسيدن به هر آرزوي ديگر)

  قسمت اول

  حالا گوش كنيد:

  قبل از برانگيختن هر نيروي جادويي و متحدكردن دنيا با خودتان بايد بزرگترين مانع را از سر راه خود برداريد و اين مانع خود شما يا بخشي از شماست! افكار و خاطراتي كه روزي براي محافظت از شما شكل گرفتند، چيزهايي كه خودتان يا ديگران به شما تلقين كردند، با گذشت زمان بر آنها گرد و غبار نشست و شما آنها را فراموش كرديد اما ذهن دوم شما فراموش نكرد و هنوز آنها را اعمال ميكند و هر بار كه بخواهيد بر عليه اش شورش كنيد يا دست يه كار جديدي بزنيد شما را سركوب ميكند، زيرا روزي شما از او اينگونه خواستيد، بگذاريد براي روشن شدن موضوع مثالي بزنم: فردي در كودكي گلدان گران قيمتي را ميشكند، مادر از دست او عصباني ميشود و به اصطلاح از كوره در ميرود، بر سر كودك فرياد ميزند:"دست و پا چلفتي فقط بلدي خرابكاري كني!" و كودك شرمسار اين موضوع را ميپذيرد و شايد باز در آينده بنا به دلايلي به او بگويند خرابكار يا حتي خود او، خودش را سرزنش كند تا حدي كه اين فكر وارد ذهن دوم يا همان ذهن پنهان او ميشود و به او ميگويد تو خرابكاري، روزگاري چند ميگذرد و كودك بزرگ ميشود اين خاطرات براي او تمام شده اند اما نه براي ذهن دومش، زيرا ذهن دوم وظيفه حفاظت از فرد را به عهده دارد پس اين فرد هر وقت كه ميخواهد كار مهمي انجام دهد ذهن پنهان دست به كار ميشود و علائم خطر را ميفرستد: هي! مراقب باش تو يه خرابكاري نبايد به چيزي دست بزني" و بعد معلوم است چه ميشود... بله! فاجعه.    

  اين خيلي ساده به نظر ميرسد اما در مورد ثروت هم داستان بهتر از اين نيست، آيا در بچگي حرف هايي از اين قبيل را شنيده ايد؟ "بچه مگه پول علف خرسه!، آخه مگه پول به اين راحتي به دست ميايد، و يا بدتر از اينها، من هيچ پول ندارم، گرفتارم، بدبختم و..." بله، ميدانم اينها و جملاتي شبيه اين براي شما آشناست، اما هنوز تمام نشده! هر كدام از شما افكاري براي خود ساخته ايد شبيه اينها:"پولدارها همه از راه حرام پولدار شده اند، با نون زحمت كشي كه نميشه ميلياردر شد!، اگه پولدار شم همه دوستان رو از دست ميدم، بايد خيلي كار كنم! ديگه نميتونم تفريح و استراحت كنم و ..."

  خوب اين طرح مشكل اصلي بود، خسته كه نشديد! هنوز خيلي راه مونده:

  اول: بايد راه حل خلاص شدن از اين افكار رو بياموزيد.(تهيه ليست و آگاه شدن)

  دوم: شناخت سه خود (خود پايين تر،خود مياني و خود والاتر) و شناخت انرژي ها (مانا، مانا_مانا و مانا_لوآ)

  سوم: فعال كردن انرژي ها و كمك گرفتن از سه خود.

  چهارم: مراسم رايت جادوگر ( اين يكي اصل مطلبه، در واقع مراحل قبل رو طي ميكنيد كه به اين يكي برسيد.)

  اول : تهيه ليست و آگاهي و اقتدار شخصي

  جادوگران در زمان هايي از زندگيشون اقدام به تهيه ليست ميكنن كه اين ليست معمولا به موضوعات سلامتي يا انرژي مربوط ميشه، البته اونا به فرمان عقاب هم ليستي تهيه ميكنن، اما ما ميخوايم براي ثروتمند شدن ليست تهيه كنيم، صادقانه بگم اين مرحله مشكله و وقت ميخواد حتي كامل كردن ليست ممكنه چند روز طول بكشه، اما درست يادش بگيريد و انجامش بديد:

  يه قلم و كاغذ برداريد، روي يك صفحه كاغذ چهار تا رديف بكشيد؛

   در رديف اول بنويسيد، "افكار منفي من در مورد پول"، همه چيزهاي بدي كه در مورد پول به ذهنتان ميرسد را بنويسيد.

  در رديف دوم بنويسيد، "اگه پولدار بشم چه چيزهايي رو از دست ميدم"، صادقانه جواب بدهيد از قوه ي تخيل هم استفاده كنيد هر چه را كه حتي احتمال ميدهيد در صورت پولدار شدن از دست بدهيد بنويسيد، حالا اين ميتونه پيژامه ي كهنه! دوستان يا حتي وقتهاي آزاد شما باشه.

  در رديف سوم بنويسيد،" تصورات مثبت من در مورد پول"، خوب توي اين رديف هم همه خوبي هاي پول را بنويسيد.

  در رديف چهارم بنويسد،" اگه پولدار بشم چه كارهاي خوبي ميتونم براي ديگران انجام بدم"، اينجا هم بايد صادق باشيد و از قوه ي تخيل هم استفاده كنيد.

  خوب حالا ليست شما آماده است در تهيه ليست عجله نكنيد خوب فكر كنيد اگه چيزي به ذهنتون رسيد اضافه كنيد يا اگه از چيزي خوشتون نيومد حذفش كنيد، خوب ذهنتون رو بكاويد و پالايش كنيد، فراموش نكنيد موفقيت يا شكست شما بر پايه همين ليست بنا ميشود

   

  قسمت دوم:       

       


  فروشندگان کوچک
  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : ليست ,تهيه ,ميشود ,رديف ,كنيد ,پولدار ,تهيه ليست ,استفاده كنيد ,براي ثروتمند ,
  مراسم جادويي براي ثروتمند شدن ( و يا رسيدن به هر آرزوي ديگر)

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز جمعه 31 شهريور 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر